Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A etengailua
Deskribapen laburra:
GREYHOUND 105/106 etengailuen diseinu malguari esker, etorkizunerako prestatutako sareko gailu bat da, zure sarearen banda-zabalera eta energia-beharren arabera eboluzionatu dezakeena. Industria-baldintzetan sarearen erabilgarritasun maximoa lortzeko asmoz, etengailu hauek gailuaren portu kopurua eta mota hautatzeko aukera ematen dizute, eta GREYHOUND 105/106 seriea bizkarrezur-sareko etengailu gisa erabiltzeko aukera ere emanez.
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Merkataritza data
Produktua deskribapena
| Mota | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Produktuaren kodea: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Deskribapena | GREYHOUND 105/106 Seriea, Kudeatutako Industria-Etengailua, haizagailurik gabeko diseinua, 19"-ko rack muntaketa, IEEE 802.3 arabera, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Diseinua |
| Softwarearen bertsioa | HiOS 9.4.01 |
| Pieza zenbakia | 942 287 001 |
| Portu mota eta kantitatea | Guztira 30 ataka, 6x GE/2.5GE SFP zirrikitua + 8x FE/GE TX ataka + 16x FE/GE TX ataka |
Gehiago Interfazeak
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua | 1. elikatze-sarrera: IEC entxufea, seinale-kontaktua: 2 pineko entxufe-terminal blokea |
| SD txartelaren zirrikitua | SD txartelaren zirrikitua 1 ACA31 konfigurazio automatikoko egokitzailea konektatzeko |
| USB-C | 1 x USB-C (bezeroa) tokiko kudeaketarako |
Sarea tamaina - luzera of kableae
| Bikote bihurritua (TP) | 0-100 metro |
| Zuntz modu bakarrekoa (SM) 9/125 µm | ikusi SFP moduluak |
| Zuntz monomodala (LH) 9/125 µm (distantzia luzeko transzeptorea) | ikusi SFP moduluak |
| Zuntz multimodala (MM) 50/125 µm | ikusi SFP moduluak |
| Zuntz multimodala (MM) 62.5/125 µm | ikusi SFP moduluak |
Sarea tamaina - kaskadagarritasuna
| Lerro- / izar topologia | edozein |
Potentzia eskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa | 1. elikatze-iturriaren sarrera: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz |
| Energia-kontsumoa | Oinarrizko unitatea gehienez 35W-ko elikatze-iturri batekin |
| Irteerako potentzia BTU (IT)/h-tan | gehienez 120 |
Softwarea
|
Aldaketa | VLAN Ikaskuntza Independentea, Zahartze Azkarra, Unicast/Multicast Helbide Sarrera Estatikoak, QoS / Ataka Lehentasuna (802.1D/p), TOS/DSCP Lehentasuna, Interfazearen Konfiantza Modua, CoS Ilararen Kudeaketa, Ilararen Forma / Gehienezko Ilararen Banda Zabalera, Fluxuaren Kontrola (802.3X), Irteerako Interfazearen Forma, Sarrerako Ekaitzen Babesa, Jumbo Frameak, VLAN (802.1Q), VLANen Ezjakin Modua, GARP VLAN Erregistro Protokoloa (GVRP), Ahots VLAN, GARP Multicast Erregistro Protokoloa (GMRP), IGMP Snooping/Querier VLAN bakoitzeko (v1/v2/v3), Multicast Iragazketa Ezezaguna, VLAN Erregistro Protokolo Anitzak (MVRP), MAC Erregistro Protokolo Anitzak (MMRP), Erregistro Protokolo Anitzak (MRP), IP Sarrerako DiffServ Sailkapena eta Polizia, IP Irteerako DiffServ Sailkapena eta Polizia, Protokoloan Oinarritutako VLAN, MACan Oinarritutako VLAN, IP azpisarean Oinarritutako VLAN, VLAN Etiketa Bikoitza |
| Erredundantzia | HIPER-Ring (Ring Switch), Lotura Agregazioa LACPrekin, Lotura Babeskopia, Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Guards |
| Kudeaketa | Software bikoitzeko irudien euskarria, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 kudeaketa, tranpak, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS bezeroa, OPC-UA zerbitzaria |
Ingurune-baldintzak
| Funtzionamendu-tenperatura | -10 - +60 |
| Oharra | 698 628 |
| Biltegiratze/garraio tenperatura | -20 - +70 °C |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe) | % 5-90 |
Eraikuntza mekanikoa
| Dimentsioak (Z x A x S) | 444 x 44 x 355 mm |
| Pisua | 5 kg-ko pisua kalkulatzen da |
| Muntaketa | Rack muntatzea |
| Babes-klasea | IP30 |
Egonkortasun mekanikoa
| IEC 60068-2-6 bibrazioa | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min |
| IEC 60068-2-27 talka | 15 g, 11 ms-ko iraupena, 18 deskarga |
EMC interferentzia immunitatea
| EN 61000-4-2 deskarga elektrostatikoa (ESD) | 6 kV-ko kontaktu-deskarga, 8 kV-ko aire-deskarga |
| EN 61000-4-3 eremu elektromagnetikoa | 20 V/m (800-1000 MHz), 10V/m (80-800 MHz; 1000-6000 MHz); 1 kHz, % 80 AM |
| EN 61000-4-4 azkarra iragankorrak (leherketa) | 2 kV-ko potentzia-linea, 4 kV-ko datu-linea STP, 2 kV-ko datu-linea UTP |
| EN 61000-4-5 tentsio-igoera | linea elektrikoa: 2 kV (linea/lurra) eta 1 kV (linea/linea); datu-linea: 2 kV |
| EN 61000-4-6 Immunitate zuzendua | 10 V (150 kHz - 80 MHz) |
EMC igorritako immunitatea
| EN 55032 | EN 55032 A klasea |
Onarpenak
| Oinarrizko estandarra | CE, FCC, EN61131 |
| Informazio-teknologiako ekipoen segurtasuna | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 Serieko GREYHOUND etengailua Eskuragarri dauden modeloak
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann M4-8TP-RJ45 multimedia modulua
Sarrera Hirschmann M4-8TP-RJ45 MACH4000 10/100/1000 BASE-TX-rako multimedia modulua da. Hirschmannek berritzen, hazten eta eraldatzen jarraitzen du. Hirschmannek datorren urtean zehar ospatzen duen bitartean, Hirschmannek berrikuntzarekin konpromisoa berresten du. Hirschmannek beti eskainiko dizkie irtenbide teknologiko irudimentsu eta integralak gure bezeroei. Gure interesdunek gauza berriak ikustea espero dezakete: Bezero Berrien Berrikuntza Zentroak...
-
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Kudeatutako etengailua
Produktuaren deskribapena: Hirschmann Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Konfiguratzailea: RS20-1600T1T1SDAPHH Produktuaren deskribapena Deskribapena DIN errailetan gordetzeko eta aurrera egiteko kommutaziorako kudeatutako Fast-Ethernet Switch-a, haizagailurik gabeko diseinua; 2. software geruzako profesionalaren pieza zenbakia 943434022 Ataka mota eta kantitatea Guztira 8 ataka: 6 x estandar 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, R...
-
Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S Kudeatutako Switch-a
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Izena: GRS103-6TX/4C-2HV-2S Software bertsioa: HiOS 09.4.01 Ataka mota eta kantitatea: Guztira 26 ataka, 4 x FE/GE TX/SFP eta 6 x FE TX finko instalatuta; Media Moduluen bidez 16 x FE Interfaze gehiago Elikatze/seinaleztapen kontaktua: 2 x IEC entxufe / 1 x entxufagarri terminal blokea, 2 pinekoa, irteera eskuzkoa edo automatikoa aldagarria (gehienez 1 A, 24 V DC edo 24 V AC) Tokiko kudeaketa eta gailuen ordezkapena:...
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Gainazaleko Mou...
Produktuaren deskribapena Produktua: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN gainazalean muntatua, 2 eta 5 GHz, 8 dBi Produktuaren deskribapena Izena: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Pieza zenbakia: 943981004 Haririk gabeko teknologia: WLAN Irrati teknologia Antena konektorea: 1x N entxufea (arra) Altitudea, Azimuta: Omni Maiztasun banda: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Irabazia: 8 dBi Mekanikoa...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Unman...
Sarrera Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH-k SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX ordezka dezake Datu kopuru handiak modu fidagarrian transmititu edozein distantziatan SPIDER III industria-Ethernet etengailuen familiarekin. Kudeatu gabeko etengailu hauek plug-and-play gaitasuna dute instalazio eta abiarazteko azkarra ahalbidetzeko - tresnarik gabe - funtzionamendu-denbora maximizatzeko. Produktua...
-
Hirschmann BRS40-0008OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX Sw...
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena DIN errailerako kudeatutako industria-konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua Gigabit mota guztiak Softwarearen bertsioa HiOS 09.6.00 Ataka mota eta kantitatea 24 Ataka guztira: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Interfaze gehiago Elikatze-iturria/seinaleztapen-kontaktua 1 x entxufagarriko terminal-blokea, 6 pinekoa Sarrera digitala 1 x entxufagarriko terminal-blokea, 2 pinekoa Tokiko kudeaketa eta gailuen ordezkapena USB-C sare...


