Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE DIN erraileko Ethernet etengailu industrial kudeatu trinkoa
Deskribapen laburra:
Ethernet Ataka Azkarrak PoE-rekin/gabe RS20 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 4 eta 25 ataka-dentsitate artean onar ditzakete eta Ethernet goranzko ataka azkarrekin daude eskuragarri: guztiak kobrezkoak, edo 1, 2 edo 3 zuntz ataka. Zuntz atakak multimodalak eta/edo modu bakarrekoak dira eskuragarri. Gigabit Ethernet Ataka PoE-rekin/gabe RS30 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 8 eta 24 ataka-dentsitate artean onar ditzakete, 2 Gigabit ataka eta 8, 16 edo 24 Fast Ethernet ataka dituzte. Konfigurazioak 2 Gigabit ataka ditu TX edo SFP zirrikituekin. RS40 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 9 Gigabit ataka onar ditzakete. Konfigurazioak 4 x Konbinazio Ataka (10/100/1000BASE TX RJ45 gehi FE/GE-SFP zirrikitua) eta 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 ataka ditu.
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Deskribapena
Produktuaren deskribapena
| Deskribapena | DIN errailean gordetzeko eta aurrera egiteko kommutaziorako kudeatutako Fast-Ethernet Switch, haizagailurik gabeko diseinua; 2. software geruza hobetua |
| Pieza zenbakia | 943434023 |
| Eskuragarritasuna | Azken eskaeraren data: 2023ko abenduaren 31a |
| Portu mota eta kantitatea | Guztira 16 ataka: 14 x 10/100 BASE TX estandarra, RJ45; 1. igoera: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; 2. igoera: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45 |
Interfaze gehiago
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua | 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pinekoa |
| V.24 interfazea | 1 x RJ11 entxufea |
| USB interfazea | 1 x USB ACA21-USB konfigurazio automatikoko egokitzailea konektatzeko |
Sarearen tamaina - kablearen luzera
| Bikote bihurritua (TP) | 1 - 14 ataka: 0 - 100 m \\\ Goranzko lotura 1: 0 - 100 m \\\ Goranzko lotura 2: 0 - 100 m |
Sarearen tamaina - kaskadagarritasuna
| Lerro- / izar topologia | edozein |
| Eraztun-egiturako (HIPER-Ring) kantitate-etengailuak | 50 (berkonfigurazio denbora 0,3 seg.) |
Energia-eskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa | 12/24/48V DC (9,6-60)V eta 24V AC (18-30)V (erredundantea) |
| Energia-kontsumoa | gehienez 11,8 W |
| Irteerako potentzia BTU (IT)/h-tan | gehienez 40,3 |
Softwarea
| Aldaketa | Desgaitu Ikaskuntza (hub funtzionaltasuna), VLAN Ikaskuntza Independentea, Zahartze Azkarra, Unicast/Multicast Helbide Sarrera Estatikoak, QoS / Ataken Lehentasuna (802.1D/p), TOS/DSCP Lehentasuna, Irteerako Igorpen Mugatzailea Atakako, Fluxu Kontrola (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP Zaintza/Kontsulta (v1/v2/v3) |
| Erredundantzia | HIPER-Ring (Kudeatzailea), HIPER-Ring (Eraztun Kommutadorea), Media Erredundantzia Protokoloa (MRP) (IEC62439-2), Sare Erredundantearen Akoplamendua, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Zaindariak, RSTP MRPren gainean |
| Kudeaketa | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Tranpak, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Diagnostikoak | Kudeaketa Helbideen Gatazkak Detektatzea, Helbidea Berriro Ikasteko Detektatzea, Seinale Kontaktua, Gailuaren Egoeraren Adierazpena, LEDak, Syslog-a, Duplex Desadostasun Detektatzea, RMON (1,2,3,9), Portuen Islatzea 1:1, Portuen Islatzea 8:1, Sistemaren Informazioa, Autoprobak Abiarazte Hotzean, SFP Kudeaketa, Switch Dump-a |
| Konfigurazioa | ACA11 konfigurazio automatikoaren egokigailua: laguntza mugatua (RS20/30/40, MS20/30), konfigurazioa automatikoki desegitea (atzera egitea), konfigurazio-hatz-marka, BOOTP/DHCP bezeroa konfigurazio automatikoarekin, ACA21/22 konfigurazio automatikoaren egokigailua (USB), HiDiscovery, DHCP erreleboa 82 aukerarekin, komando-lerroko interfazea (CLI), MIB laguntza osoa, web bidezko kudeaketa, testuinguruaren araberako laguntza |
| Segurtasuna | IP oinarritutako ataka-segurtasuna, MAC oinarritutako ataka-segurtasuna, VLAN bidez mugatutako kudeaketarako sarbidea, SNMP erregistroa, tokiko erabiltzaileen kudeaketa, pasahitza lehen saioa hastean aldatzea |
| Denbora sinkronizazioa | SNTP bezeroa, SNTP zerbitzaria |
| Industria-profilak | EtherNet/IP protokoloa, PROFINET IO protokoloa |
| Hainbat | Eskuzko kable-gurutzaketa |
| Aurrezarpenak | Estandarra |
Ingurune-baldintzak
| Funtzionamendu-tenperatura | 0-+60 °C |
| Biltegiratze/garraio tenperatura | -40-+70 °C |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe) | % 10-95 |
Eraikuntza mekanikoa
| Dimentsioak (Z x A x S) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Pisua | 600 gramo |
| Muntaketa | DIN erraila |
| Babes-klasea | IP20 |
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE Erlazionatutako modeloak:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet...
Deskribapen laburra Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ezaugarriak eta abantailak Etorkizunerako prestatutako sare-diseinua: SFP moduluak aldaketa errazak eta landa-eremuan egitea ahalbidetzen du Kostuak kontrolpean mantentzea: Konmutadoreek oinarrizko industria-sarearen beharrak asetzen dituzte eta instalazio ekonomikoak ahalbidetzen dituzte, berritze-egokitzeak barne Gehienezko funtzionamendu-denbora: Erredundantzia-aukerek datu-komunikazio etenik gabekoak bermatzen dituzte zure sare osoan Hainbat erredundantzia-teknologia: PRP, HSR eta DLR, guk...
-
Hirschmann SSR40-5TX Kudeatu gabeko etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Mota SSR40-5TX (Produktuaren kodea: SPIDER-SL-40-05T1999999SY9HHHH) Deskribapena Kudeatu gabekoa, ETHERNET errail-konmutadore industriala, haizagailurik gabeko diseinua, biltegiratze eta aurrerapen kommutazio modua, Gigabit Ethernet osoa Pieza zenbakia 942335003 Ataka mota eta kantitatea 5 x 10/100/1000BASE-T, TP kablea, RJ45 entxufeak, gurutzaketa automatikoa, negoziazio automatikoa, polaritate automatikoa Interfaze gehiago Elikatze-iturri/seinalizazio kontaktua 1 x ...
-
Hirschmann BRS20-4TX (Produktuaren kodea BRS20-040099...
Merkataritza data Produktua: BRS20-4TX Konfiguratzailea: BRS20-4TX Produktuaren deskribapena Mota BRS20-4TX (Produktuaren kodea: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Deskribapena DIN errailerako kudeatutako industria-konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua Fast Ethernet Mota Softwarearen bertsioa HiOS10.0.00 Pieza zenbakia 942170001 Ataka mota eta kantitatea 4 Ataka guztira: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Interfaze gehiago Potentzia...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FS-EEC Kudeatu Gabeko Etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatu gabekoa, ETHERNET errail etengailu industriala, haizagailurik gabeko diseinua, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazio modua, konfiguraziorako USB interfazea, Ethernet azkarreko ataka mota eta kantitatea 7 x 10/100BASE-TX, TP kablea, RJ45 entxufeak, gurutzaketa automatikoa, negoziazio automatikoa, polaritate automatikoa, 2 x 100BASE-FX, SM kablea, SC entxufeak Interfaze gehiago Elikatze/seinalizazio kontaktua 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pinekoa...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FM-EEC Kudeatu Gabeko Etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatu gabekoa, ETHERNET errail etengailu industriala, haizagailurik gabeko diseinua, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazio modua, konfiguraziorako USB interfazea, Ethernet azkarreko ataka mota eta kantitatea 7 x 10/100BASE-TX, TP kablea, RJ45 entxufeak, gurutzaketa automatikoa, negoziazio automatikoa, polaritate automatikoa, 2 x 100BASE-FX, MM kablea, SC entxufeak Interfaze gehiago Elikatze/seinalizazio kontaktua 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pinekoa...
-
Hirschmann GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR GREYHOUND ...
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Mota GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Produktuaren kodea: GRS106-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Deskribapena GREYHOUND 105/106 Seriea, Kudeatutako Industria Konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua, 19" rack muntaketa, IEEE 802.3 arabera, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Software bertsioa HiOS 10.0.00 Pieza zenbakia 942287015 Ataka mota eta kantitatea 30 Ataka guztira, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) zirrikitua + 8x FE/GE/2.5GE TX ataka + 16x FE/G...


