Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH DIN errailerako Ethernet etengailu industrial kudeatu trinkoa
Deskribapen laburra:
Ethernet Ataka Azkarrak PoE-rekin/gabe RS20 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 4 eta 25 ataka-dentsitate artean onar ditzakete eta Ethernet goranzko ataka azkarrekin daude eskuragarri: guztiak kobrezkoak, edo 1, 2 edo 3 zuntz ataka. Zuntz atakak multimodalak eta/edo modu bakarrekoak dira eskuragarri. Gigabit Ethernet Ataka PoE-rekin/gabe RS30 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 8 eta 24 ataka-dentsitate artean onar ditzakete, 2 Gigabit ataka eta 8, 16 edo 24 Fast Ethernet ataka dituzte. Konfigurazioak 2 Gigabit ataka ditu TX edo SFP zirrikituekin. RS40 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 9 Gigabit ataka onar ditzakete. Konfigurazioak 4 x Konbinazio Ataka (10/100/1000BASE TX RJ45 gehi FE/GE-SFP zirrikitua) eta 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 ataka ditu.
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Deskribapena
Produktuaren deskribapena
| Deskribapena | DIN errailean gordetzeko eta aurrera egiteko kommutaziorako kudeatutako Fast-Ethernet Switch, haizagailurik gabeko diseinua; 2. software geruza hobetua |
| Pieza zenbakia | 943434043 |
| Eskuragarritasuna | Azken eskaeraren data: 2023ko abenduaren 31a |
| Portu mota eta kantitatea | Guztira 24 ataka: 22 x 10/100 BASE TX estandarra, RJ45; 1. igoera: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; 2. igoera: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
Interfaze gehiago
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua | 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pinekoa |
| V.24 interfazea | 1 x RJ11 entxufea |
| USB interfazea | 1 x USB ACA21-USB konfigurazio automatikoko egokitzailea konektatzeko |
Sarearen tamaina - kablearen luzera
| Bikote bihurritua (TP) | 1 - 22 ataka: 0 - 100 m |
| Zuntz multimodala (MM) 50/125 µm | 1. goranzko lotura: 0-5000 m, 8 dBko lotura-aurrekontua 1300 nm-tan, A=1 dB/km, 3 dBko erreserba, B = 800 MHz x km \\\ 2. goranzko lotura: 0-5000 m, 8 dBko lotura-aurrekontua 1300 nm-tan, A=1 dB/km, 3 dBko erreserba, B = 800 MHz x km |
| Zuntz multimodala (MM) 62.5/125 µm | 1. goranzko lotura: 0 - 4000 m, 11 dB lotura-aurrekontua 1300 nm-tan, A = 1 dB/km, 3 dB erreserba, B = 500 MHz x km \\\ 2. goranzko lotura: 0 - 4000 m, 11 dB lotura-aurrekontua 1300 nm-tan, A = 1 dB/km, 3 dB erreserba, B = 500 MHz x km |
Sarearen tamaina - kaskadagarritasuna
| Lerro- / izar topologia | edozein |
| Eraztun-egiturako (HIPER-Ring) kantitate-etengailuak | 50 (berkonfigurazio denbora 0,3 seg.) |
Energia-eskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa | 12/24/48V DC (9,6-60)V eta 24V AC (18-30)V (erredundantea) |
| Energia-kontsumoa | gehienez 14,5 W |
| Irteerako potentzia BTU (IT)/h-tan | gehienez 52,9 |
Softwarea
| Aldaketa | Desgaitu Ikaskuntza (hub funtzionaltasuna), VLAN Ikaskuntza Independentea, Zahartze Azkarra, Unicast/Multicast Helbide Sarrera Estatikoak, QoS / Ataken Lehentasuna (802.1D/p), TOS/DSCP Lehentasuna, Irteerako Igorpen Mugatzailea Atakako, Fluxu Kontrola (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP Zaintza/Kontsulta (v1/v2/v3) |
| Erredundantzia | HIPER-Ring (Kudeatzailea), HIPER-Ring (Eraztun Kommutadorea), Media Erredundantzia Protokoloa (MRP) (IEC62439-2), Sare Erredundantearen Akoplamendua, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Zaindariak, RSTP MRPren gainean |
| Kudeaketa | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Tranpak, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Diagnostikoak | Kudeaketa Helbideen Gatazkak Detektatzea, Helbidea Berriro Ikasteko Detektatzea, Seinale Kontaktua, Gailuaren Egoeraren Adierazpena, LEDak, Syslog-a, Duplex Desadostasun Detektatzea, RMON (1,2,3,9), Portuen Islatzea 1:1, Portuen Islatzea 8:1, Sistemaren Informazioa, Autoprobak Abiarazte Hotzean, SFP Kudeaketa, Switch Dump-a |
| Konfigurazioa | ACA11 konfigurazio automatikoaren egokigailua: laguntza mugatua (RS20/30/40, MS20/30), konfigurazioa automatikoki desegitea (atzera egitea), konfigurazio-hatz-marka, BOOTP/DHCP bezeroa konfigurazio automatikoarekin, ACA21/22 konfigurazio automatikoaren egokigailua (USB), HiDiscovery, DHCP erreleboa 82 aukerarekin, komando-lerroko interfazea (CLI), MIB laguntza osoa, web bidezko kudeaketa, testuinguruaren araberako laguntza |
| Segurtasuna | IP oinarritutako ataka-segurtasuna, MAC oinarritutako ataka-segurtasuna, VLAN bidez mugatutako kudeaketarako sarbidea, SNMP erregistroa, tokiko erabiltzaileen kudeaketa, pasahitza lehen saioa hastean aldatzea |
| Denbora sinkronizazioa | SNTP bezeroa, SNTP zerbitzaria |
| Industria-profilak | EtherNet/IP protokoloa, PROFINET IO protokoloa |
| Hainbat | Eskuzko kable-gurutzaketa |
| Aurrezarpenak | Estandarra |
Ingurune-baldintzak
| Funtzionamendu-tenperatura | 0-+60 °C |
| Biltegiratze/garraio tenperatura | -40-+70 °C |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe) | % 10-95 |
Eraikuntza mekanikoa
| Dimentsioak (Z x A x S) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Pisua | 650 gramo |
| Muntaketa | DIN erraila |
| Babes-klasea | IP20 |
Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH Erlazionatutako modeloak:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann MACH104-20TX-F-L3P Kudeatutako Gigabit S...
Produktuaren deskribapena Produktua: MACH104-20TX-F-L3P Kudeatutako 24 atakako Gigabit 19"-ko switch osoa L3rekin Produktuaren deskribapena Deskribapena: 24 atakako Gigabit Ethernet Industrial Workgroup switch-a (20 x GE TX ataka, 4 x GE SFP konbinazio ataka), kudeatua, software Layer 3 Professional, Store-and-Forward-Switching, IPv6 Ready, haizagailurik gabeko diseinua Pieza zenbakia: 942003002 Ataka mota eta kantitatea: 24 ataka guztira; 20 x (10/100/10...
-
Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena DIN errailerako kudeatutako industria-konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua Gigabit mota guztiak Softwarearen bertsioa HiOS 09.6.00 Ataka mota eta kantitatea 20 Ataka guztira: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Interfaze gehiago Elikatze-iturria/seinaleztapen-kontaktua 1 x entxufagarriko terminal-blokea, 6 pinekoa Sarrera digitala 1 x entxufagarriko terminal-blokea, 2 pinekoa Tokiko kudeaketa eta gailuen ordezkapena USB-C ...
-
Hirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX BO...
Merkataritza data Ezaugarri teknikoak Produktuaren deskribapena Deskribapena DIN errailerako kudeatutako industria-konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua Fast Ethernet Mota Softwarearen bertsioa HiOS 09.6.00 Ataka mota eta kantitatea 20 Ataka guztira: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s zuntz ; 1. Goranzko lotura: 2 x SFP zirrikitua (100 Mbit/s) ; 2. Goranzko lotura: 2 x SFP zirrikitua (100 Mbit/s) Interfaze gehiago Elikatze-iturria/seinalizazio-kontaktua 1 x entxufagarriko terminal-blokea, 6...
-
Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Mota GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Produktuaren kodea: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Deskribapena GREYHOUND 105/106 Seriea, Kudeatutako Industria Konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua, 19" rack muntaketa, IEEE 802.3 arabera, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Diseinu Softwarearen Bertsioa HiOS 9.4.01 Pieza zenbakia 942287013 Ataka mota eta kantitatea 30 Ataka guztira, 6x GE/2.5GE SFP zirrikitua + 8x FE/GE TX ataka + 16x FE/GE TX ataka ...
-
Hirschmann SPR40-8TX-EEC Kudeatu gabeko etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatu gabekoa, ETHERNET errail etengailu industriala, haizagailurik gabeko diseinua, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazio modua, konfiguraziorako USB interfazea, Ethernet azkarra Ataka mota eta kantitatea 8 x 10/100BASE-TX, TP kablea, RJ45 entxufeak, gurutzaketa automatikoa, negoziazio automatikoa, polaritate automatikoa Interfaze gehiago Elikatze/seinalizazio kontaktua 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pineko USB interfazea 1 x USB konfiguraziorako...
-
Hirschmann MAR1020-99TTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Produktuaren deskribapena Produktuaren deskribapena Deskribapena IEEE 802.3 araudiaren arabera kudeatutako Fast Ethernet etengailua, 19" rack muntatzekoa, haizagailurik gabeko diseinua, Store-and-Forward-Switching Ataka mota eta kantitatea Guztira 12 Fast Ethernet ataka \\\ FE 1 eta 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 eta 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 eta 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 eta 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 eta 10: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 11 eta 12: 10/1...


