Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Eskaera-datu orokorrak
| Bertsioa | Komunikazio modulua |
| Eskaera zenbakia | 2587360000 |
| Mota | PRO COM IO-LINK |
| GTIN (EAN) | 4050118599152 |
| Kantitatea | 1 pieza(k). |
Dimentsioak eta pisuak
| Sakonera | 33,6 mm |
| Sakonera (hazbeteak) | 1,323 hazbete |
| Altuera | 74,4 mm |
| Altuera (hazbeteak) | 2,929 hazbete |
| Zabalera | 35 mm |
| Zabalera (hazbeteak) | 1,378 hazbete |
| Pisu garbia | 29 gramo |
Datu orokorrak
| MTTF | | Arauaren arabera. | SN 29500 | | Funtzionamendu-denbora (orduak), min. | 7.148 Mh | | Giro-tenperatura | 40 °C | | Lan-zikloa | %100 | | | | Funtzionamendu-tenperatura | -25 °C...70 °C | | Babes maila | IP20 | | Pisua | 29 gramo | |
Weidmuller PRO com seriearekin lotutako produktuak:
| Eskaera zenbakia | Mota |
| 2467320000 | PRO COM IREKI DAITEKE |
| 2467340000 | PRO COM LATA IREKI EX |
| 2466960000 | PRO COM PANTALLA 7S |
| 2587360000 | PRO COM IO-LINK |
Aurrekoa: Weidmuller PRO COM CAN OPEN 2467320000 Elikatze-iturri komunikazio-modulua Hurrengoa: Weidmuller PRO DCDC 120W 24V 5A 2001800000 DC/DC bihurgailuaren elikatze-iturria