Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S etengailua
Deskribapen laburra:
26 atakako Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industria Lan-taldeen Kommutadorea (konponketa instalatuta: 4 x GE, 6 x FE; multimedia moduluen bidez 16 x FE), kudeatua, Software HiOS 2A, Gorde eta Aurrera Kommutazioa, haizagailurik gabeko Diseinua
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Merkataritza data
Produktua deskribapena
| Izena: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Softwarearen bertsioa: | HiOS 09.4.01 |
| Portu mota eta kantitatea: | Guztira 26 ataka, 4 x FE/GE TX/SFP eta 6 x FE TX konponketa instalatuta; multimedia moduluen bidez 16 x FE |
Gehiago Interfazeak
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua: | 1 x IEC entxufea / 1 x entxufagarri terminal blokea, 2 pinekoa, irteera eskuzkoa edo automatikoa alda daitekeena (gehienez 1 A, 24 V DC edo 24 V AC) |
| Tokiko kudeaketa eta gailuen ordezkapena: | USB-C |
Sarea tamaina - luzera of kablea
| Bikote bihurritua (TP): | 0-100 metro |
| Zuntz monomodal (SM) 9/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-SM/LC eta M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-LX/LC |
| Zuntz monomodal (LH) 9/125 µm (distantzia luzeko transzeptorea): | Ethernet azkarra: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-LH/LC eta M-SFP-LH+/LC |
| Zuntz multimodala (MM) 50/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-SX/LC eta M-SFP-LX/LC |
| Zuntz multimodala (MM) 62.5/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-SX/LC eta M-SFP-LX/LC |
Sarea tamaina - kaskadagarritasuna
| Lerro / izar topologia: | edozein |
Potentzia eskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Energia-kontsumoa: | espero den gehienezko potentzia 12 W (multimedia modulurik gabe) |
| Irteerako potentzia BTUtan (IT)/h: | espero den gehienezko kopurua 41 (multimedia modulurik gabe) |
Softwarea
| Konfigurazioa: | Konfigurazio automatikoa desegin (atzera bota), Testuan oinarritutako konfigurazio fitxategia (XML), Konfigurazioaren babeskopia urruneko zerbitzari batean gordetzean, Konfigurazioa garbitu baina IP ezarpenak mantendu, BOOTP/DHCP bezeroa konfigurazio automatikoarekin, DHCP zerbitzaria: ataka bakoitzeko, DHCP zerbitzaria: multzoak VLAN bakoitzeko, , HiDiscovery, DHCP erreleboa 82 aukerarekin, USB-C kudeaketa euskarria, Komando lerroko interfazea (CLI), CLI script-a, CLI script-en kudeaketa ENVM bidez abiaraztean, MIB euskarri osoa, Testuinguruan oinarritutako laguntza, HTML5 oinarritutako kudeaketa |
| Segurtasuna: | MAC oinarritutako ataka segurtasuna, ataka oinarritutako sarbide-kontrola 802.1X-rekin, gonbidatu/autentifikatu gabeko VLAN, autentifikazio zerbitzari integratua (IAS), RADIUS VLAN esleipena, Zerbitzu Ukazioaren Prebentzioa, LDAP, VLAN oinarritutako ACL, Sarrerako VLAN oinarritutako ACL, Oinarrizko ACL, Kudeaketarako Sarbidea VLAN bidez mugatuta, Gailuaren Segurtasun Adierazpena, Auditoria-Aztarna, CLI Erregistroa, HTTPS Ziurtagirien Kudeaketa, Kudeaketa Sarbide Mugatua, Erabilera Egokiaren Bandera, Pasahitz Politika Konfiguragarria, Saioa Hasteko Saiakera Kopuru Konfiguragarria, SNMP Erregistroa, Pribilegio Maila Anitzak, Tokiko Erabiltzaileen Kudeaketa, Urruneko Autentifikazioa RADIUS bidez, Erabiltzaile Kontuaren Blokeoa, Pasahitza Lehen Saioa Hastean Aldatzea |
| Denbora sinkronizazioa: | Bufferdun denbora errealeko erlojua, SNTP bezeroa, SNTP zerbitzaria |
| Industria-profilak: | IEC61850 Protokoloa (MMS Zerbitzaria, Kommutadore Eredua), ModbusTCP |
| Hainbat: | Eskuzko kable-gurutzaketa, ataka itzaltzea |
Ingurune-baldintzak
| MTBF (Telekordia) SR-332 3. alea) 25 °C-tan: | 313 707 ordu |
| Funtzionamendu-tenperatura: | -10-+60 °C |
| Biltegiratze/garraio tenperatura: | -20-+70 °C |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe): | % 5-90 |
Eraikuntza mekanikoa
| Neurriak (Z x A x S): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (finkatzeko euskarririk gabe) |
| Pisua: | 3,60 kg inguru |
| Muntaketa: | 19"-ko kontrol-kabinetea |
| Babes klasea: | IP20 |
Egonkortasun mekanikoa
| IEC 60068-2-6 bibrazioa: | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min |
| IEC 60068-2-27 talka: | 15 g, 11 ms-ko iraupena, 18 deskarga |
EMC interferentzia immunitatea
| EN 61000-4-2 deskarga elektrostatikoa (ESD): | 6 kV-ko kontaktu-deskarga, 8 kV-ko aire-deskarga |
| EN 61000-4-3 eremu elektromagnetikoa: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2,7-6 GHz); 1 kHz, % 80 AM |
| EN 61000-4-4 azkarra iragankorrak (leherketa): | 2 kV-ko potentzia-linea, 2 kV-ko datu-linea |
| EN 61000-4-5 tentsio-igoera: | linea elektrikoa: 2 kV (linea/lurra), 1 kV (linea/linea); datu-linea: 1 kV |
| EN 61000-4-6 Immunitate konduktua: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC igorritako immunitatea
| EN 55032: | EN 55032 A klasea |
| FCC CFR47 15. zatia: | FCC 47CFR 15. zatia, A klasea |
Onarpenak
| Oinarrizko estandarra: | CE, FCC, EN61131 |
Aldaerak
| Elementua # | Mota |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Hirschmann GRS103 Serieko Modelo Eskuragarrienak
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Gainazaleko Mou...
Produktuaren deskribapena Produktua: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN gainazalean muntatua, 2 eta 5 GHz, 8 dBi Produktuaren deskribapena Izena: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Pieza zenbakia: 943981004 Haririk gabeko teknologia: WLAN Irrati teknologia Antena konektorea: 1x N entxufea (arra) Altitudea, Azimuta: Omni Maiztasun banda: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Irabazia: 8 dBi Mekanikoa...
-
Hirschmann MACH102-24TP-FR Kudeatutako etengailua Kude...
Sarrera 26 atakako Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industria Lan-taldeen Kommutadorea (2 x GE, 24 x FE), kudeatua, 2. Software Geruzako Profesionala, Gorde eta Aurrera Kommutazioa, haizagailurik gabeko Diseinua, elikatze-iturri erredundantea Produktuaren deskribapena Deskribapena: 26 atakako Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industria Lan-taldeen Kommutadorea (2 x GE, 24 x F...
-
Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena 4 atakako Fast-Ethernet-Switch, kudeatua, software bidezko 2. geruza hobetua, DIN errailean gordetzeko eta aurrera eramateko kommutaziorako, haizagailurik gabeko diseinua Ataka mota eta kantitatea Guztira 24 ataka; 1. goranzko lotura: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. goranzko lotura: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x 10/100 BASE TX, RJ45 estandar Interfaze gehiago Elikatze-iturria/seinalizazio kontaktua 1 x entxufagarri terminal-blokea, 6 pineko V.24 interfazea 1 x RJ11 entxufea...
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SK9Z999HHPE2A Potentzia...
Deskribapena Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatutako Fast/Gigabit Industrial Ethernet Switch-a, haizagailurik gabeko diseinua Hobetua (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), HiOS 08.7 bertsioarekin Ataka mota eta kantitatea Guztira 28 ataka Oinarrizko unitatea: 4 x Fast/Gigbabit Ethernet Combo ataka gehi 8 x Fast Ethernet TX ataka, bi zirrikiturekin zabalgarriak, bakoitza 8 Fast Ethernet atakarekin Interfaze gehiago Elikatze-iturria/seinalizazio-kontagailua...
-
Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC SFP Transzeptorea
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Mota: M-FAST SFP-MM/LC EEC, SFP Transceiver Deskribapena: SFP Zuntz optikoko Fast-Ethernet Transceiver MM, tenperatura-tarte zabala Pieza zenbakia: 943945001 Ataka mota eta kantitatea: 1 x 100 Mbit/s LC konektorearekin Energia-eskakizunak Funtzionamendu-tentsioa: etengailuaren bidezko elikadura Energia-kontsumoa: 1 W Softwarearen diagnostikoa: Opti...
-
Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A etengailua
Merkataritza data Ezaugarri teknikoak Produktuaren deskribapena Mota GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Produktuaren kodea: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Deskribapena GREYHOUND 105/106 Seriea, Kudeatutako Industria Konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua, 19" rack muntaketa, IEEE 802.3 arabera, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Diseinu Softwarearen Bertsioa HiOS 9.4.01 Pieza zenbakia 942 287 004 Ataka mota eta kantitatea 30 Ataka guztira, 6x GE/2.5GE SFP zirrikitua + 8x GE S...


