Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE etengailua
Deskribapen laburra:
Serie honek erabiltzaileei etengailu trinkoa edo modularra hautatzeko aukera ematen die, baita ataka-dentsitatea, bizkarrezurra mota, abiadura, tenperatura-balioak, estaldura konformala eta hainbat industria-estandar zehaztu ere. Plataforma trinkoek zein modularrek potentzia-sarrera erredundanteak eta akatsen errelea eskaintzen dituzte (potentzia-galerak eta/edo ataka-loturak eragin dezakete). Kudeatutako bertsioak bakarrik eskaintzen ditu multimedia/eraztun erredundantzia, multicast iragazketa/IGMP snooping, VLAN, ataka-islatzea, sare-diagnostikoa eta ataka-kontrola.
Plataforma trinkoa 24 ataka arte sartzeko gai da DIN errail batean 4,5 hazbeteko espazioan. Ataka guztiek 100 Mbps-ko gehienezko abiaduran funtziona dezakete.
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Merkataritza data
Produktuaren deskribapena
| Deskribapena | 4 atakako Fast-Ethernet-Switch, kudeatua, software bidezko 2. geruza hobetua, DIN errailean gordetzeko eta aurrera eramateko kommutaziorako, haizagailurik gabeko diseinua |
| Portu mota eta kantitatea | Guztira 24 ataka; 1. goranzko lotura: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. goranzko lotura: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x 10/100 BASE TX estandarra, RJ45 |
Interfaze gehiago
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua | 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pinekoa |
| V.24 interfazea | 1 x RJ11 entxufea |
| USB interfazea | USB 1 ACA21-USB konfigurazio automatikorako egokitzailea konektatzeko |
Sarearen tamaina - kablearen luzera
| Bikote bihurritua (TP) | 0 m ... 100 m |
Sarearen tamaina - kaskadagarritasuna
| Lerro- / izar topologia | edozein |
| Eraztun-egiturako (HIPER-Ring) kantitate-etengailuak | 50 (berkonfigurazio denbora < 0,3 seg.) |
Energia-eskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa | 12/24/48 V DC (9,6-60) V eta 24 V AC (18-30) V (erredundantea) |
| Korronte-kontsumoa 24 V DC-tan | 563 mA |
| Korronte-kontsumoa 48 V DC-tan | 282 mA |
| Irteerako potentzia Btu-tan (IT) h | 46.1 |
Softwarea
| Kudeaketa | Serieko interfazea, web interfazea, SNMP V1/V2, HiVision fitxategien transferentzia SW HTTP/TFTP |
| Diagnostikoak | LEDak, erregistro-fitxategia, syslog-a, errele-kontaktua, RMON, ataka-islatzea 1:1, topologiaren aurkikuntza 802.1AB, desgaitu ikaskuntza, SFP diagnostikoa (tenperatura, sarrera eta irteera optikoko potentzia, potentzia dBm-tan) |
| Konfigurazioa | Komando-lerroko interfazea (CLI), TELNET, BootP, DHCP, DHCP 82 aukera, HIDiscovery, gailuen truke erraza ACA21-USB konfigurazio automatikoko egokigailuarekin (softwarea eta/edo konfigurazioa automatikoki igotzea), konfigurazio baliogabea automatikoki desegitea.
|
| Segurtasuna | Portu Segurtasuna (IP eta MAC) helbide anitzekin, SNMP V3 (enkriptaziorik gabe) |
| Erredundantzia funtzioak | HIPER-eraztuna (eraztun-egitura), MRP (IEC-eraztun funtzionaltasuna), RSTP 802.1D-2004, sare/eraztun akoplamendu erredundantea, MRP eta RSTP paraleloan, 24 V-ko elikatze-iturri erredundantea |
| Iragazkia | QoS 4 klase, portuen lehentasuna (IEEE 802.1D/p), VLAN (IEEE 802.1Q), VLAN partekatuaren ikaskuntza, multicast (IGMP Snooping/Querier), multicast detekzioa, multicast ezezaguna, emisio-mugatzailea, zahartze azkarra |
| Industria-profilak | EtherNet/IP eta PROFINET (2.2 PDEV, GSDML sorgailu autonomoa, gailuen truke automatikoa) profilak barne, konfigurazioa eta diagnostikoa automatizazio software tresnen bidez, hala nola STEP7 edo Control Logix. |
| Denbora sinkronizazioa | SNTP bezeroa/zerbitzaria, PTP / IEEE 1588 |
| Fluxuaren kontrola | 802.3x fluxu-kontrola, 802.1D/p ataka-lehentasuna, lehentasuna (TOS/DIFFSERV) |
| Aurrezarpenak | Estandarra |
Ingurune-baldintzak
| Funtzionamendu-tenperatura | 0 ºC ... 60 ºC |
| Biltegiratze/garraio tenperatura | -40 ºC ... 70 ºC |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe) | % 10 ... % 95 |
| MTB | 37,5 urte (MIL-HDBK-217F) |
| PCBko babes-pintura | No |
Eraikuntza mekanikoa
| Dimentsioak (Z x A x S) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Muntaketa | DIN erraila |
| Pisua | 650 gramo |
| Babes-klasea | IP20 |
Egonkortasun mekanikoa
| IEC 60068-2-27 kolpea | 15 g, 11 ms-ko iraupena, 18 deskarga |
| IEC 60068-2-6 bibrazioa | 1 mm, 2 Hz-13,2 Hz, 90 min.; 0,7 g, 13,2 Hz-100 Hz, 90 min.; 3,5 mm, 3 Hz-9 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min. |
EMC interferentziaren immunitatea
| EN 61000-4-2 deskarga elektrostatikoa (ESD) | 6 kV-ko kontaktu-deskarga, 8 kV-ko aire-deskarga |
| EN 61000-4-3 eremu elektromagnetikoa | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| EN 61000-4-4 trantsizio azkarrak (leherketa) | 2 kV-ko potentzia-linea, 1 kV-ko datu-linea |
| EN 61000-4-5 tentsio-igoera | linea elektrikoa: 2 kV (linea/lurra), 1 kV (linea/linea), 1 kV datu-linea |
| EN 61000-4-6 immunitate konduktua | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC igorpen immunitatea
| FCC CFR47 15. zatia | FCC 47 CFR 15. zatia A klasea |
| EN 55022 | EN 55022 A klasea |
Onarpenak
| Industria-kontroleko ekipoen segurtasuna | cUL 508 |
| Leku arriskutsuak | ISA 12.12.01 1. Klasea 2. Zatiketa |
| Ontzigintza | ez dagokio |
| Trenbide-araua | ez dagokio |
| Azpiestazioa | ez dagokio |
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H Industria...
Produktuaren deskribapena Produktua: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Konfiguratzailea: BAT450-F konfiguratzailea Produktuaren deskribapena Deskribapena Ingurune gogorretan instalatzeko banda bikoitzeko haririk gabeko LAN sarbide-puntua/bezeroa. Ataka mota eta kantitatea Lehenengo Ethernet: 8 pinekoa, X kodetutako M12 Irrati-protokoloa IEEE 802.11a/b/g/n/ac WLAN interfazea IEEE 802.11ac-ren arabera, 1300 Mbit/s-ko banda-zabalera gordinera arte Herrialde...
-
Hirschmann SPIDER 5TX l Industrial Ethernet Switch
Produktuaren deskribapena Produktuaren deskribapena Deskribapena Sarrerako mailako industria ETHERNET errail-konmutadorea, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazio modua, Ethernet (10 Mbit/s) eta Fast-Ethernet (100 Mbit/s) Ataka mota eta kantitatea 5 x 10/100BASE-TX, TP kablea, RJ45 entxufeak, gurutzaketa automatikoa, negoziazio automatikoa, polaritate automatikoa SPIDER 5TX mota Eskaera zk. 943 824-002 Interfaze gehiago Elikatze-iturri/seinalizazio kontaktua 1 pl...
-
Hirschmann BRS40-0024OOOO-STCZ99HHSES etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena DIN errailerako kudeatutako industria-konmutadorea, haizagailurik gabeko diseinua Gigabit mota guztiak Softwarearen bertsioa HiOS 09.6.00 Ataka mota eta kantitatea 24 Ataka guztira: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45, 4x 100/1000Mbit/s zuntz ; 1. Goranzko lotura: 2 x SFP zirrikitua (100/1000 Mbit/s) ; 2. Goranzko lotura: 2 x SFP zirrikitua (100/1000 Mbit/s) Interfaze gehiago Elikatze-iturria/seinalizazio-kontaktua 1 x entxufagarriko terminal-blokea, 6 pineko D...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Unman...
Produktuaren deskribapena Produktua: Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Konfiguratzailea: SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatu gabekoa, ETHERNET errail-konmutadore industriala, haizagailurik gabeko diseinua, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazio modua, Ethernet azkarra, Ethernet azkarra Ataka mota eta kantitatea 1 x 10/100BASE-TX, TP kablea, RJ45 entxufeak, gurutzaketa automatikoa, negoziazio automatikoa, polaritate automatikoa 10/100BASE-TX, TP kablea, RJ45 entxufeak, au...
-
Hirschmann DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Mota: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Izena: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Deskribapena: Gigabit Ethernet Backbone etengailu osoa, barneko elikatze-iturri erredundantearekin eta gehienez 48x GE + 4x 2.5/10 GE atakekin, diseinu modularrarekin eta 2. geruzako HiOS ezaugarri aurreratuekin Software bertsioa: HiOS 09.0.06 Pieza zenbakia: 942154001 Ataka mota eta kantitatea: Guztira 52 ataka, Oinarrizko unitatea 4 ataka finko: 4x 1/2.5/10 GE SFP+...
-
Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH Ether...
Sarrera Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH kudeatu gabekoa da, ETHERNET errail-konmutadore industriala, haizagailurik gabeko diseinua, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazio modua, Gigabit Ethernet osoa PoE+-rekin, Gigabit Ethernet osoa PoE+-rekin Produktuaren deskribapena Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatu gabekoa, ETHERNET errail-konmutadore industriala, haizagailurik gabekoa ...


