Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A Kudeatutako Switch-a
Deskribapen laburra:
26 atakako Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industria Lan-taldeen Kommutadorea (konponketa instalatuta: 4 x GE, 6 x FE; Media Moduluen bidez 16 x FE), kudeatua, Software HiOS 2A, Store-and-Forward-Switching, haizagailurik gabeko diseinua, elikatze-iturri erredundantea
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Merkataritza data
Produktuadeskribapena
| Izena: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Softwarearen bertsioa: | HiOS 09.4.01 |
| Portu mota eta kantitatea: | Guztira 26 ataka, 4 x FE/GE TX/SFP eta 6 x FE TX konponketa instalatuta; multimedia moduluen bidez 16 x FE |
Gehiago Interfazeak
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua: | 2 x IEC entxufe / 1 x entxufagarri terminal blokea, 2 pinekoa, irteera eskuz edo automatikoki alda daitekeena (gehienez 1 A, 24 V DC edo 24 V AC) |
| Tokiko kudeaketa eta gailuen ordezkapena: | USB-C |
Sarea tamaina - luzera of kablea
| Bikote bihurritua (TP): | 0-100 metro |
| Zuntz monomodal (SM) 9/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-SM/LC eta M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-LX/LC |
| Zuntz monomodal (LH) 9/125 µm (distantzia luzeko transzeptorea): | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-LH/LC eta M-SFP-LH+/LC |
| Zuntz multimodala (MM) 50/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-SX/LC eta M-SFP-LX/LC |
| Zuntz multimodala (MM) 62.5/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-SX/LC eta M-SFP-LX/LC |
Sarea tamaina - kaskadagarritasun
| Lerro / izar topologia: | edozein |
Potentziaeskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz (erredundantea) |
| Energia-kontsumoa: | espero den gehienezko potentzia 13 W (multimedia modulurik gabe) |
| Irteerako potentzia BTUtan (IT)/h: | espero den gehienezko kopurua 44 (multimedia modulurik gabe) |
Softwarea
| Konfigurazioa: | Konfigurazio automatikoa desegin (atzera bota), Testuan oinarritutako konfigurazio fitxategia (XML), Konfigurazioaren babeskopia urruneko zerbitzari batean gordetzean, Konfigurazioa garbitu baina IP ezarpenak mantendu, BOOTP/DHCP bezeroa konfigurazio automatikoarekin, DHCP zerbitzaria: ataka bakoitzeko, DHCP zerbitzaria: multzoak VLAN bakoitzeko, , HiDiscovery, DHCP erreleboa 82 aukerarekin, USB-C kudeaketa euskarria, Komando lerroko interfazea (CLI), CLI script-a, CLI script-en kudeaketa ENVM bidez abiaraztean, MIB euskarri osoa, Testuinguruan oinarritutako laguntza, HTML5 oinarritutako kudeaketa |
| Segurtasuna: | MAC oinarritutako ataka segurtasuna, ataka oinarritutako sarbide-kontrola 802.1X-rekin, gonbidatu/autentifikatu gabeko VLAN, autentifikazio zerbitzari integratua (IAS), RADIUS VLAN esleipena, zerbitzu ukazioaren prebentzioa, LDAP, VLAN oinarritutako ACL, sarrerako VLAN oinarritutako ACL, oinarrizko ACL, kudeaketarako sarbidea VLAN bidez mugatuta, gailuaren segurtasunaren adierazpena, auditoria-aztarna, CLI erregistroa, HTTPS ziurtagirien kudeaketa, kudeaketa-sarbide mugatua, erabilera egokiaren bandera, pasahitz politika konfiguragarria, saioa hasteko saiakera kopuru konfiguragarria, SNMP erregistroa, pribilegio maila anitz, tokiko erabiltzaileen kudeaketa, urruneko autentifikazioa RADIUS bidez, erabiltzaile kontuaren blokeoa, pasahitza lehen saioa hastean aldatzea |
| Denbora sinkronizazioa: | Bufferdun denbora errealeko erlojua, SNTP bezeroa, SNTP zerbitzaria |
| Industria-profilak: | IEC61850 Protokoloa (MMS Zerbitzaria, Kommutadore Eredua), ModbusTCP |
| Hainbat: | Eskuzko kable-gurutzaketa, ataka itzaltzea |
Giroabaldintzak
| MTBF (TelecordiaSR-332 3. alea) 25 °C-tan: | 452 044 ordu |
| Funtzionamendu-tenperatura: | -10-+60 °C |
| Biltegiratze/garraio tenperatura: | -20-+70 °C |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe): | % 5-90 |
Mekanikoa eraikuntza
| Neurriak (Z x A x S): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (finkatzeko euskarririk gabe) |
| Pisua: | 3,85 kg inguru |
| Muntaketa: | 19"-ko kontrol-kabinetea |
| Babes klasea: | IP20 |
Mekanikoa egonkortasuna
| IEC 60068-2-6 bibrazioa: | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min |
| IEC 60068-2-27 talka: | 15 g, 11 ms-ko iraupena, 18 deskarga |
EMC interferentzia immunitatea
| EN 61000-4-2 deskarga elektrostatikoa (ESD): | 6 kV-ko kontaktu-deskarga, 8 kV-ko aire-deskarga |
| EN 61000-4-3 eremu elektromagnetikoa: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2,7-6 GHz); 1 kHz, % 80 AM |
| EN 61000-4-4 iragankor azkarrak (leherketa): | 2 kV-ko potentzia-linea, 2 kV-ko datu-linea |
| EN 61000-4-5 tentsio-igoera: | linea elektrikoa: 2 kV (linea/lurra), 1 kV (linea/linea); datu-linea: 1 kV |
| EN 61000-4-6 Eroandako immunitatea: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC igorritako immunitatea
| EN 55032: | EN 55032 A klasea |
| FCC CFR47 15. zatia: | FCC 47CFR 15. zatia, A klasea |
Onarpenak
| Oinarrizko estandarra: | CE, FCC, EN61131 |
Aldaerak
| Elementua # | Mota |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Hirschmann GRS103 Serieko Modelo Eskuragarrienak
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2S etengailua
Produktuaren deskribapena: RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2SXX.X.XX Konfiguratzailea: RSPE - Rail Switch Power Enhanced konfiguratzailea Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatutako Fast/Gigabit Industrial Ethernet Switch-a, haizagailurik gabeko diseinua Enhanced (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN) Software bertsioa HiOS 10.0.00 09.4.04 Ataka mota eta kantitatea Guztira 28 ataka Oinarrizko unitatea: 4 x Fast/Gigbabit Ethernet konbinazio ataka gehi 8 x Fast Ethernet TX ataka...
-
Hirschmann M-SFP-TX/RJ45 Transmisore-hartzailea SFP modulua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Mota: M-SFP-TX/RJ45 Deskribapena: SFP TX Gigabit Ethernet transzeptorea, 1000 Mbit/s full duplex auto negatiboa finkoa, kable gurutzaketa ez da onartzen Pieza zenbakia: 943977001 Ataka mota eta kantitatea: 1 x 1000 Mbit/s RJ45 entxufearekin Sarearen tamaina - kablearen luzera Bikote bihurritua (TP): 0-100 m ...
-
Hirschmann MAR1030-4OTTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Deskribapena Produktuaren deskribapena Deskribapena IEEE 802.3 araudiaren arabera kudeatutako Fast/Gigabit Ethernet switch industriala, 19" rack muntatzekoa, haizagailurik gabeko diseinua, Store-and-Forward-Switching Ataka mota eta kantitatea Guztira 4 Gigabit eta 12 Fast Ethernet ataka \\\ GE 1 - 4: 1000BASE-FX, SFP zirrikitua \\\ FE 1 eta 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 eta 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 eta 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 eta 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 ...
-
Hirschmann M4-8TP-RJ45 multimedia modulua
Sarrera Hirschmann M4-8TP-RJ45 MACH4000 10/100/1000 BASE-TX-rako multimedia modulua da. Hirschmannek berritzen, hazten eta eraldatzen jarraitzen du. Hirschmannek datorren urtean zehar ospatzen duen bitartean, Hirschmannek berrikuntzarekin konpromisoa berresten du. Hirschmannek beti eskainiko dizkie irtenbide teknologiko irudimentsu eta integralak gure bezeroei. Gure interesdunek gauza berriak ikustea espero dezakete: Bezero Berrien Berrikuntza Zentroak...
-
Hirschmann BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H Industria...
Produktuaren deskribapena Produktua: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Konfiguratzailea: BAT450-F konfiguratzailea Produktuaren deskribapena Deskribapena Ingurune gogorretan instalatzeko banda bikoitzeko haririk gabeko LAN sarbide-puntua/bezeroa. Ataka mota eta kantitatea Lehenengo Ethernet: 8 pinekoa, X kodetutako M12 Irrati-protokoloa IEEE 802.11a/b/g/n/ac WLAN interfazea IEEE 802.11ac-ren arabera, 1300 Mbit/s-ko banda-zabalera gordinera arte Herrialde...
-
Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB etengailua
Produktuaren deskribapena Produktua: RSB20-0800M2M2SAABHH Konfiguratzailea: RSB20-0800M2M2SAABHH Produktuaren deskribapena Deskribapena IEEE 802.3 araudiaren arabera kudeatutako Ethernet/Fast Ethernet etengailu trinkoa, DIN errailerako, Store-and-Forward-Switching-arekin eta haizagailurik gabeko diseinuarekin Pieza zenbakia 942014002 Ataka mota eta kantitatea Guztira 8 ataka 1. goranzko lotura: 100BASE-FX, MM-SC 2. goranzko lotura: 100BASE-FX, MM-SC 6 x estandarra...


