Hirschmann MACH102-8TP Kudeatutako Industrial Ethernet Switch-a
Deskribapen laburra:
26 atakako Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industria Lan-taldeen Kommutadorea (konponketa instalatuta: 2 x GE, 8 x FE; Media Moduluen bidez 16 x FE), kudeatua, Software Geruzako 2. Profesionala, Gorde eta Aurrera Kommutazioa, haizagailurik gabeko Diseinua
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Deskribapena
Produktuaren deskribapena
| Deskribapena: | 26 atakako Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industria Lan-taldeen Kommutadorea (konponketa instalatuta: 2 x GE, 8 x FE; Media Moduluen bidez 16 x FE), kudeatua, Software Geruzako 2. Profesionala, Gorde eta Aurrera Kommutazioa, haizagailurik gabeko Diseinua |
| Pieza zenbakia: | 943969001 |
| Eskuragarritasuna: | Azken eskaeraren data: 2023ko abenduaren 31a |
| Portu mota eta kantitatea: | Gehienez 26 Ethernet ataka, horietatik gehienez 16 Fast-Ethernet ataka multimedia moduluen bidez gauzagarri; 8x TP (10/100 BASE-TX, RJ45) Fast Ethernet ataka eta 2 Gigabit Combo ataka finko instalatuta |
Interfaze gehiago
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua: | 1 x entxufagarri terminal blokea, 2 pinekoa, irteera eskuzkoa edo automatikoa alda daitekeena (gehienez 1 A, 24 V DC edo 24 V AC) |
| V.24 interfazea: | 1 x RJ11 entxufea, serieko interfazea gailuaren konfiguraziorako |
| USB interfazea: | 1 x USB ACA21-USB konfigurazio automatikoko egokitzailea konektatzeko |
Sarearen tamaina - kablearen luzera
| Bikote bihurritua (TP): | 0-100 metro |
| Zuntz monomodal (SM) 9/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-SM/LC eta M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-LX/LC |
| Zuntz monomodal (LH) 9/125 µm (distantzia luzeko transzeptorea): | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-LH/LC eta M-SFP-LH+/LC |
| Zuntz multimodala (MM) 50/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-SX/LC eta M-SFP-LX/LC |
| Zuntz multimodala (MM) 62.5/125 µm: | Fast Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: ikus SFP LWL modulua M-SFP-SX/LC eta M-SFP-LX/LC |
Sarearen tamaina - kaskadagarritasuna
| Lerro / izar topologia: | edozein |
| Eraztun-egiturako (HIPER-Ring) kantitate-etengailuak: | 50 (berkonfigurazio denbora 0,3 seg.) |
Energia-eskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Energia-kontsumoa: | 12 W (multimedia modulurik gabe) |
| Irteerako potentzia BTUtan (IT)/h: | 41 (multimedia modulurik gabe) |
| Erredundantzia funtzioak: | HIPER-Ring, MRP, MSTP, RSTP - IEEE802.1D-2004, MRP eta RSTP gleichzeitig, Link Aggregation, dual homing, link agregation |
Softwarea
| Aldaketa: | Desgaitu Ikaskuntza (hub funtzionaltasuna), VLAN Ikaskuntza Independentea, Zahartze Azkarra, Unicast/Multicast Helbide Sarrera Estatikoak, QoS / Portu Lehentasuna (802.1D/p), TOS/DSCP Lehentasuna, Irteerako Igorpen Mugatzailea Portu bakoitzeko, Fluxu Kontrola (802.3X), VLAN (802.1Q), GARP VLAN Erregistro Protokoloa (GVRP), VLAN Etiketa Bikoitza (QinQ), Ahots VLAN, GARP Multicast Erregistro Protokoloa (GMRP), IGMP Zaintza/Kontsulta (v1/v2/v3) |
| Erredundantzia: | Eraztun konfigurazio aurreratua MRPrako, HIPER-Ring (kudeatzailea), HIPER-Ring (eraztun aldatzailea), HIPER-Ring azkarra, esteka agregazioa LACPrekin, multimedia erredundantzia protokoloa (MRP) (IEC62439-2), sare erredundantearen akoplamendua, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), MSTP (802.1Q), RSTP zaindariak |
| Kudeaketa: | Software bikoitzeko irudien euskarria, TFTP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv1, SSHv2, V.24, HTTP, HTTPS, Tranpak, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Diagnostikoak: | Kudeaketa Helbideen Gatazkak Detektatzea, Helbidea Berriro Ikasteko Detektatzea, MAC Jakinarazpena, Seinale Kontaktua, Gailuaren Egoeraren Adierazpena, TCPDump, LEDak, Syslog, Ataka Monitorizazioa Desgaitze Automatikoarekin, Lotura Flap Detektatzea, Gainkarga Detektatzea, Duplex Desadostasun Detektatzea, Lotura Abiaduraren eta Duplex Monitorizazioa, RMON (1,2,3,9), Ataka Islatzea 1:1, Ataka Islatzea 8:1, Ataka Islatzea N:1, Sistemaren Informazioa, Autoprobak Abiarazte Hotzean, Kobrezko Kablearen Proba, SFP Kudeaketa, Konfigurazio Egiaztapen Elkarrizketa, Switch Dump |
| Konfigurazioa: | ACA11 konfigurazio automatikoaren egokigailua, laguntza mugatua (RS20/30/40, MS20/30), konfigurazioa automatikoki desegitea (atzera egitea), konfigurazio-hatz-marka, BOOTP/DHCP bezeroa konfigurazio automatikoarekin, DHCP zerbitzaria: ataka bakoitzeko, DHCP zerbitzaria: multzoak VLAN bakoitzeko, DHCP zerbitzaria: 43. aukera, ACA21/22 konfigurazio automatikoaren egokigailua (USB), HiDiscovery, DHCP erreleboa 82. aukerarekin, komando-lerroko interfazea (CLI), CLI scripting-a, MIB laguntza osoa, web bidezko kudeaketa, testuinguruaren araberako laguntza |
| Segurtasuna: | IP oinarritutako ataka segurtasuna, MAC oinarritutako ataka segurtasuna, 802.1X-rekin ataka oinarritutako sarbide-kontrola, gonbidatu/autentifikatu gabeko VLAN, RADIUS VLAN esleipena, ataka bakoitzeko bezero anitzeko autentifikazioa, MAC autentifikazioaren saihesbidea, VLAN bidez mugatutako kudeaketarako sarbidea, HTTPS ziurtagirien kudeaketa, kudeaketarako sarbidea mugatua, erabilera egokiaren bandera, SNMP erregistroa, tokiko erabiltzaileen kudeaketa, RADIUS bidezko urruneko autentifikazioa |
| Denbora sinkronizazioa: | Bufferdun denbora errealeko erlojua, SNTP bezeroa, SNTP zerbitzaria |
| Industria-profilak: | EtherNet/IP protokoloa, PROFINET IO protokoloa |
| Hainbat: | Eskuzko kable-gurutzaketa |
Ingurune-baldintzak
| MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): | (multimedia modulurik gabe) 15,67 urte |
| Funtzionamendu-tenperatura: | 0-+50 °C |
| Biltegiratze/garraio tenperatura: | -20-+85 °C |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe): | % 10-95 |
Eraikuntza mekanikoa
| Neurriak (Z x A x S): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (finkatzeko euskarririk gabe) |
| Pisua: | 3,60 kg |
| Muntaketa: | 19"-ko kontrol-kabinetea |
| Babes klasea: | IP20 |
Hirschmann MACH102-8TP Erlazionatutako modeloak
MACH102-24TP-FR
MACH102-8TP-R
MACH102-8TP
MACH104-20TX-FR
MACH104-20TX-FR-L3P
MACH4002-24G-L3P
MACH4002-48G-L3P
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann SPR20-8TX-EEC Kudeatu gabeko etengailua
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Deskribapena Kudeatu gabekoa, ETHERNET errail etengailu industriala, haizagailurik gabeko diseinua, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazio modua, konfiguraziorako USB interfazea, Ethernet azkarra Ataka mota eta kantitatea 8 x 10/100BASE-TX, TP kablea, RJ45 entxufeak, gurutzaketa automatikoa, negoziazio automatikoa, polaritate automatikoa Interfaze gehiago Elikatze/seinalizazio kontaktua 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pineko USB interfazea 1 x USB konfiguraziorako...
-
Hirschmann M1-8SFP Media Modulua (8 x 100BASE-X ...
Deskribapena Produktuaren deskribapena Deskribapena: 8 x 100BASE-X ataka multimedia modulua SFP zirrikituekin, kudeatutako Industria Lan-taldeetarako etengailu modularrarentzat MACH102 Pieza zenbakia: 943970301 Sarearen tamaina - kablearen luzera Zuntz monomodala (SM) 9/125 µm: ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-SM/LC eta M-FAST SFP-SM+/LC Zuntz monomodala (LH) 9/125 µm (distantzia luzeko transzeptorea): ikus SFP LWL modulua M-FAST SFP-LH/LC Zuntz multimodala (MM) 50/125 µm: ikus...
-
Hirschmann GPS1-KSV9HH GREYHOUrako elikatze-iturria...
Deskribapena Produktuaren deskribapena Deskribapena Elikatze-iturria GREYHOUND Etengailua bakarrik Elikatze-eskakizunak Funtzionamendu-tentsioa 60 eta 250 V DC artean eta 110 eta 240 V AC artean Energia-kontsumoa 2,5 W Irteera-potentzia BTUtan (IT)/h-tan 9 Ingurune-baldintzak MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC) 757 498 h Funtzionamendu-tenperatura 0-+60 °C Biltegiratze/garraio-tenperatura -40-+70 °C Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe) % 5-95 Eraikuntza mekanikoa Pisua...
-
Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC SFP Transzeptorea
Merkataritza data Produktuaren deskribapena Mota: M-FAST SFP-MM/LC EEC, SFP Transceiver Deskribapena: SFP Zuntz optikoko Fast-Ethernet Transceiver MM, tenperatura-tarte zabala Pieza zenbakia: 943945001 Ataka mota eta kantitatea: 1 x 100 Mbit/s LC konektorearekin Energia-eskakizunak Funtzionamendu-tentsioa: etengailuaren bidezko elikadura Energia-kontsumoa: 1 W Softwarearen diagnostikoa: Opti...
-
Hirschmann RS20-2400T1T1SDAUHC Kudeatu gabeko industria...
Sarrera RS20/30 Kudeatu gabeko Ethernet etengailuak Hirschmann RS20-0800S2S2SDAUHC/HH Modelo baloratuak RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-0800S2S2SDAUHC/HH RS20-1600M2M2SDAUHC/HH RS20-1600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC
-
Hirschmann M-SFP-LH+/LC EEC SFP Transmisore-hartzailea
Merkataritza data Produktua: Hirschmann M-SFP-LH+/LC EEC Produktuaren deskribapena Mota: M-SFP-LH+/LC EEC, SFP Transceiver LH+ Pieza zenbakia: 942119001 Ataka mota eta kantitatea: 1 x 1000 Mbit/s LC konektorearekin Sarearen tamaina - kablearen luzera Zuntz monomodala (LH) 9/125 µm (distantzia luzeko transceiver): 62 - 138 km (Lotura aurrekontua 1550 nm-tan = 13 - 32 dB; A = 0,21 dB/km; D = 19 ps/(nm*km)) Energia behar...


