Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE etengailua
Deskribapen laburra:
Ethernet Ataka Azkarrak PoE-rekin/gabe RS20 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 4 eta 25 ataka-dentsitate artean onar ditzakete eta Ethernet goranzko ataka azkarrekin daude eskuragarri: guztiak kobrezkoak, edo 1, 2 edo 3 zuntz ataka. Zuntz atakak multimodalak eta/edo modu bakarrekoak dira eskuragarri. Gigabit Ethernet Ataka PoE-rekin/gabe RS30 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 8 eta 24 ataka-dentsitate artean onar ditzakete, 2 Gigabit ataka eta 8, 16 edo 24 Fast Ethernet ataka dituzte. Konfigurazioak 2 Gigabit ataka ditu TX edo SFP zirrikituekin. RS40 OpenRail kudeatutako Ethernet etengailu trinkoek 9 Gigabit ataka onar ditzakete. Konfigurazioak 4 x Konbinazio Ataka (10/100/1000BASE TX RJ45 gehi FE/GE-SFP zirrikitua) eta 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 ataka ditu.
Produktuaren xehetasuna
Produktuen etiketak
Merkataritza data
Produktua deskribapena
| Deskribapena | DIN errailean gordetzeko eta aurrera egiteko kommutaziorako kudeatutako Fast-Ethernet Switch, haizagailurik gabeko diseinua; 2. software geruza hobetua |
| Pieza zenbakia | 943434045 |
| Portu mota eta kantitatea | Guztira 24 ataka: 22 x 10/100 BASE TX estandarra, RJ45; 1. igoera: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; 2. igoera: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Gehiago Interfazeak
| Elikatze-iturri/seinaleztapen kontaktua | 1 x entxufagarri terminal blokea, 6 pinekoa |
| V.24 interfazea | 1 x RJ11 entxufea |
| USB interfazea | 1 x USB ACA21-USB konfigurazio automatikoko egokitzailea konektatzeko |
Sarea tamaina - luzera of kablea
| Bikote bihurritua (TP) | 1 - 22 ataka: 0 - 100 m |
| Zuntz modu bakarrekoa (SM) 9/125 µm | 1. goranzko lotura: 0 - 32,5 km, 16 dBko lotura-aurrekontua 1300 nm-tan, A = 0,4 dB/km, 3 dBko erreserba, D = 3,5 ps/(nm x km) \\\ 2. goranzko lotura: 0 - 32,5 km, 16 dBko lotura-aurrekontua 1300 nm-tan, A = 0,4 dB/km, 3 dBko erreserba, D = 3,5 ps/(nm x km) |
Sarea tamaina - kaskadagarritasun
| Lerro- / izar topologia | edozein |
| Eraztun-egiturako (HIPER-Ring) kantitate-etengailuak | 50 (berkonfigurazio denbora 0,3 seg.) |
Potentzia eskakizunak
| Funtzionamendu-tentsioa | 12/24/48V DC (9,6-60)V eta 24V AC (18-30)V (erredundantea) |
| Energia-kontsumoa | gehienez 14,5 W |
| Irteerako potentzia BTU (IT)/h-tan | gehienez 52,9 |
Softwarea
| Aldaketa | Desgaitu Ikaskuntza (hub funtzionaltasuna), VLAN Ikaskuntza Independentea, Zahartze Azkarra, Unicast/Multicast Helbide Sarrera Estatikoak, QoS / Ataken Lehentasuna (802.1D/p), TOS/DSCP Lehentasuna, Irteerako Igorpen Mugatzailea Atakako, Fluxu Kontrola (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP Zaintza/Kontsulta (v1/v2/v3) |
| Erredundantzia | HIPER-Ring (Kudeatzailea), HIPER-Ring (Eraztun Kommutadorea), Media Erredundantzia Protokoloa (MRP) (IEC62439-2), Sare Erredundantearen Akoplamendua, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Zaindariak, RSTP MRPren gainean |
| Kudeaketa | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Tranpak, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Diagnostikoak | Kudeaketa Helbideen Gatazkak Detektatzea, Helbidea Berriro Ikasteko Detektatzea, Seinale Kontaktua, Gailuaren Egoeraren Adierazpena, LEDak, Syslog-a, Duplex Desadostasun Detektatzea, RMON (1,2,3,9), Portuen Islatzea 1:1, Portuen Islatzea 8:1, Sistemaren Informazioa, Autoprobak Abiarazte Hotzean, SFP Kudeaketa, Switch Dump-a |
| Konfigurazioa | ACA11 konfigurazio automatikoaren egokitzailea laguntza mugatua (RS20/30/40, MS20/30), konfigurazio automatikoa desegitea (atzera egitea), konfigurazio-hatz-marka, BOOTP/DHCP bezeroa Konfigurazio automatikoa, Konfigurazio automatikoko egokitzailea ACA21/22 (USB), HiDiscovery, DHCP erreleboa 82 aukerarekin, Komando-lerroko interfazea (CLI), MIB euskarri osoa, Web bidezko kudeaketa, Testuinguruaren araberako laguntza |
| Segurtasuna | IP oinarritutako ataka-segurtasuna, MAC oinarritutako ataka-segurtasuna, VLAN bidez mugatutako kudeaketarako sarbidea, SNMP erregistroa, tokiko erabiltzaileen kudeaketa, pasahitza lehen saioa hastean aldatzea |
| Denbora sinkronizazioa | SNTP bezeroa, SNTP zerbitzaria |
| Industria-profilak | EtherNet/IP protokoloa, PROFINET IO protokoloa |
| Hainbat | Eskuzko kable-gurutzaketa |
| Aurrezarpenak | Estandarra |
Giroa baldintzak
| Funtzionamendu-tenperatura | 0-+60 °C |
| Biltegiratze/garraio tenperatura | -40-+70 °C |
| Hezetasun erlatiboa (kondentsaziorik gabe) | % 10-95 |
Mekanikoa eraikuntza
| Dimentsioak (Z x A x S) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Pisua | 650 gramo |
| Muntaketa | DIN erraila |
| Babes-klasea | IP20 |
Mekanikoa egonkortasuna
| IEC 60068-2-6 bibrazioa | 1 mm, 2 Hz-13,2 Hz, 90 min.; 0,7 g, 13,2 Hz-100 Hz, 90 min.; 3,5 mm, 3 Hz-9 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, 10 ziklo, 1 oktaba/min. |
| IEC 60068-2-27 talka | 15 g, 11 ms-ko iraupena, 18 deskarga |
EMC interferentzia immunitatea
| EN 61000-4-2 deskarga elektrostatikoa (ESD) | 6 kV-ko kontaktu-deskarga, 8 kV-ko aire-deskarga |
| EN 61000-4-3 eremu elektromagnetikoa | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| EN 61000-4-4 trantsizio azkarrak (leherketa) | 2 kV-ko potentzia-linea, 1 kV-ko datu-linea |
| EN 61000-4-5 tentsio-igoera | linea elektrikoa: 2 kV (linea/lurra), 1 kV (linea/linea), 1 kV datu-linea |
| EN 61000-4-6 Eroapen bidezko immunitatea | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC igorritako immunitatea
| EN 55032 | EN 55032 A klasea |
| FCC CFR47 15. zatia | FCC 47CFR 15. zatia, A klasea |
Onarpenak
| Oinarrizko estandarra | CE, FCC, EN61131 |
| Industria-kontroleko ekipoen segurtasuna | cUL 508 |
| Leku arriskutsuak | cULus ISA12.12.01 klase 1 div.2 (cUL 1604 klase 1 div.2) |
Produktu erlazionatuak
-
Hirschmann MACH102-8TP-FR Kudeatutako Switch-a
Produktuaren deskribapena Produktua: MACH102-8TP-F Ordezkatua: GRS103-6TX/4C-1HV-2A Kudeatutako 10 atakako Fast Ethernet 19"-ko switch Produktuaren deskribapena Deskribapena: 10 atakako Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industria Lan-taldeen Switch-a (2 x GE, 8 x FE), kudeatua, Software Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, haizagailurik gabeko diseinua Pieza zenbakia: 943969201 Ataka mota eta kantitatea: 10 ataka guztira; 8x (10/100...
-
Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR Etengailua
GREYHOUND 1040 etengailuen diseinu malgu eta modularrari esker, etorkizunerako prestatutako sare-gailu bat da, zure sarearen banda-zabalera eta energia-beharren arabera eboluzionatu dezakeena. Industria-baldintza gogorretan sarearen erabilgarritasun maximoa lortzeko asmoz, etengailu hauek lantokian alda daitezkeen elikatze-iturriak dituzte. Gainera, bi multimedia-moduluk gailuaren ataka kopurua eta mota doitzeko aukera ematen dizute, GREYHOUND 1040 backbone gisa erabiltzeko aukera emanez...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet...
Deskribapen laburra Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ezaugarriak eta abantailak Etorkizunerako prestatutako sare-diseinua: SFP moduluak aldaketa errazak eta landa-eremuan egitea ahalbidetzen du Kostuak kontrolpean mantentzea: Konmutadoreek oinarrizko industria-sarearen beharrak asetzen dituzte eta instalazio ekonomikoak ahalbidetzen dituzte, berritze-egokitzeak barne Gehienezko funtzionamendu-denbora: Erredundantzia-aukerek datu-komunikazio etenik gabekoak bermatzen dituzte zure sare osoan Hainbat erredundantzia-teknologia: PRP, HSR eta DLR, guk...
-
Hirschmann M-SFP-LX/LC EEC Transmisore-hartzailea
Produktuaren deskribapena Produktuaren deskribapena Mota: M-SFP-LX+/LC EEC, SFP Transzeptorea Deskribapena: SFP Zuntz optikoko Gigabit Ethernet Transzeptorea SM, tenperatura-tarte zabala. Pieza zenbakia: 942024001 Ataka mota eta kantitatea: 1 x 1000 Mbit/s LC konektorearekin Sarearen tamaina - kablearen luzera Modu bakarreko zuntz optikoa (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (Lotura-aurrekontua 1310 nm-tan = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAUHCHH Industrial DIN...
Produktuaren deskribapena Deskribapena DIN errailerako kudeatu gabeko Gigabit / Fast Ethernet industria-switch-a, gordetzeko eta aurrera egiteko kommutazioa, haizagailurik gabeko diseinua; Software Layer 2 Enhanced Pieza Zenbakia 94349999 Ataka mota eta kantitatea Guztira 18 ataka: 16 x estandar 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x Gigabit SFP-zirrikitua; Uplink 2: 1 x Gigabit SFP-zirrikitua Interfaze gehiago...
-
Hirschmann RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S kudeatutako s...
Produktuaren deskribapena Konfiguratzailea Deskribapena RSP serieak DIN errail-eko etengailu industrial gogortu eta trinkotuak ditu, abiadura azkarreko eta gigabiteko aukerekin. Etengailu hauek erredundantzia-protokolo integralak onartzen dituzte, hala nola PRP (Parallel Redundancy Protocol), HSR (High-availability Seamless Redundancy), DLR (Device Level Ring) eta FuseNet™, eta malgutasun-maila optimoa eskaintzen dute milaka v-rekin...


